23 NİSAN KUTLU OLSUN

  ADMİN
  ADMİN
  Admin
  Admin

  Doğum tarihi : : 20/06/80
  İş-Hobi : : Satış Yöneticisi
  İl-ilçe: : İstanbul
  Mesaj Sayısı : 58
  Points : 284
  Kayıt tarihi : 01/07/09
  Yaş : 38

  23 NİSAN KUTLU OLSUN Empty 23 NİSAN KUTLU OLSUN

  Mesaj tarafından ADMİN Bir Cuma 23 Nis. 2010 - 15:16

  Değerli üyelerimiz;

  Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal ******'ün yarınların teminatı olan çucuklara hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya da bu alanda kutlanan tek bayram olup, büyük önder ******'ün Cumhuriyet nesillerine verdiği önemi ifade etmektedir.

  Özellikle ülkemize, devletimize ve milletimize yönelik bölücü ve yıkıcı faaliyetler karşısında, her zamankinden daha fazla cumhuriyetimizin ilkelerine sahip çıkma, birliğimize ve bütünlüğümüze sahip çıkma mecburiyetinde olduğumuz açıktır. Bu tür bayramları da bu şuur ve düşünce içerisinde değerlendirmek durumundayız.

  Çünkü; devletimize, cumhuriyetimizin temel değerlerine ve milletimizin bütünlüğüne yönelik saldırılar bugün olduğu gibi, yarın da devam edecektir. Gelecek nesillerin uyanık ve bu gibi düşmanca saldırılara karşı hazırlıklı olması için onlara gerçekleri anlatmalı, yüklendikleri emanetin büyüklüğünü bugünden öğretmeliyiz. 23 Nisan'da hepimizin öncelikli görevi bu olmalıdır.

  Bizler Cumhuriyetin ebediyetini ancak çocuklarımıza hür ve demokratik bir ülke de yaşamanın ayrıcalığını, tarihte verilen şanlı destanları ve tek bayrak altında yaşamanın önemini hissettirerek, onlara gerekli olan eğitim ve ögretimi sağlayarak kısacası fikri hür vicadanı hür bireyler yetiştirerek sağlayabiliriz.Böyleye büyük önderimiz ****** kabrinde huzur içerisinde olacaktır.

  Bu duygularla, bütün çocuklarımızın 23 Nisan Bayramını kutluyor, sizlere ise huzurlu bir gelecek dileğiyle saygılarımı sunuyorum.  23 NİSAN KUTLU OLSUN E-imza10

   Forum Saati Ptsi 22 Nis. 2019 - 18:01