www.sikayetforum.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRAFİK SORUNLARIM

Anket

Haklı Mıyım Haksız Mıyım?

[ 2 ]
    TRAFİK SORUNLARIM Bar_left67%TRAFİK SORUNLARIM Bar_right [67%] 
    [ 1 ]
    TRAFİK SORUNLARIM Bar_left33%TRAFİK SORUNLARIM Bar_right [33%] 

Toplam Oylar: 3
    sinem
    sinem
    Moderatör
    Moderatör

Doğum tarihi : : 24/01/88
    İl-ilçe: : İstanbul-Beykoz

TRAFİK SORUNLARIM Empty TRAFİK SORUNLARIM

Mesaj tarafından sinem Salı 20 Nis. 2010 - 14:20

Merhaba Sevgili Dostlar;

Sitenin Editörü olarak benimde zaman zaman çektiğim sıkıntılar var.Mesela bunlardan bir tanesini hemen sizinle paylaşmak istiyorum.Ben Boğaz'ın en güzel yerinde oturuyorum.Yeşilin mavinin denizin yeşilin birbiriyle kaynaştığı İstanbul'un en güzel ilçesi Beykoz.. Ataşehir'de çalışıyorum.Ve hergün işime gidip gelmek için 2 saatim yollarda geçiyor ve eminim ki Beykoz'dan Kozyatağı ve Ataşehir'e giden bir sürü insan var.Bazen sözcükler boğazımıza takılır konuşamayız ya işte çoğumuz öyleyiz! birşeylerden korkup bazı şeylerin mücadelesini veremeyiz.Beykoz'dan Ataşehir'e gitmek aslında o kadar kolay ki arabayla gittigim zaman 10 dakika süreli bir mesafesi mevcut.Ama Devlet büyüklerimiz sağolsun 10 dakikalık yolu olan bir yere bile yüzlerce araç tahsis ederken, her gün Beykozdan Ataşehir veya Kozyatağı'na giden binlerce halkımıza saatte bir de olsa bir otobüs tahsis edemiyor ve bizi o otobüsten in bu otobüse bin kargaşasına dahil ediyorlar.Benim 10 dakikalık yolda 2 saatim kayboluyor 2 saatte akşam günde 4 saatim bu istikamet üzerinde hibe olmaktadır.

Artık Beykozlu Kozyatağı'na direk giden otobüs istiyor kaybedecek zamanımız yok....Zaman Kıymetli..Birde bunca dert sıkıntı yetmezmiş gibi trafik sıkıntısından zaten hiç bahsetmiyorum......

Forum Saati C.tesi 20 Nis. 2024 - 0:30