VODAFON ÇEKMİYOR TELEFON

Paylaş

Anket

Vodafonu degerlendirin

[ 2 ]
    100% [100%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 

Toplam Oylar: 2
    dr.yakamoz

Doğum tarihi : : 25/04/78
    İş-Hobi : : Yönetici-Model Uçak
    İl-ilçe: : İstanbul-Pendik

VODAFON ÇEKMİYOR TELEFON

Mesaj tarafından dr.yakamoz Bir Salı 20 Nis. 2010 - 22:30

Merhabalar,

5 ay önce şirket olarak Vodafon'un her yöne sınırsız tarifesine geçiş yaptık.Genel olarak bir problem yaşamadık hatta bizden ortalama olarak 10 üzerinden 9 aldı.İşterimiz Ataşehir Zümrüt cadddesinde, 1 hafta önce işyerinde cep telefonlarımızın şebekesinin gittiğini işyerinin bazı noktalarında 1-2 sinyal çektigini gördüm.Vodafonu aradım müşteri hizmetlerinin konu hakkında bana söylediği: " Efendim adı geçen caddede bulunan baz istasyonumuzu kaldırdık bu nedenle bir süre cep telefonunuz zayıf çekebilir" bu çözümmüdür.Baz istasyonunu kaldırdınız iyi güzel de neden? Diyelim ki yer olarak uygun değildi e kardeşim o zaman bu bölgeye gönderirsin geçici olarak bir mobil baz istasyonu bizde adam gibi müşterilerimiz ile görüşürüz.Vodafon ve uluslar arası bir şirket dünyanın neredeyse 4 te 3. de GSM operatörü.Avrupada olsa böyle yapamazlardı.Görüşme esnasında telefon kapanıyor ve müşteri yanlış anlıyor.Mecburen Telekom hattı üzerinden cep araması yapıyoruz.Anlayacagınız bu ülkede alt yapı kurulmadan üst yapı (Müşteriler) tamamlanıp sonra para kazana kazana alt yapı döşeniyor.

Teşekkürler Vodafon sayeniz de her yöne sınırsız ulaşamıyoruz...

Forum Saati Ptsi 21 Ağus. 2017 - 14:28