www.sikayetforum.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇANAKKALE SERAMİK BOYUTLAR TUTMUYOR

MehmetElma
    MehmetElma

Doğum tarihi : : 14/06/72
    İş-Hobi : : yok
    İl-ilçe: : Yenimahalle Ankara

ÇANAKKALE SERAMİK BOYUTLAR TUTMUYOR Empty ÇANAKKALE SERAMİK BOYUTLAR TUTMUYOR

Mesaj tarafından MehmetElma Salı 1 Haz. 2010 - 16:53

Çanakkale seramik: Boyutları tutmayan ve bombeli seramikler

Çanakkale Seramik'ten Softdream Antrasit Beyaz ve Olimpos serisi seramik satın aldım. Aldığım
    bütün ürünler birinci sınıf kalitede ürünlerdi. Bunları banyolara döşettirdikten sonra ürünlerin boyutlarının bir birlerini tutmadığını ve seramiklerin bombeli, kavisli olduğunu gördük. Seramikler de yükseklikler ve
    alçaklıklar vardı. Çanakkale Seramik'e şikayet bildirdik ve gelen yetkili kişi de bunları gördü, onlara numune de vedik ve fabrikaya ölçüme gönderdiler. Ölçüm sonrası ürünlerin fabrika normlarına uymadığını bildirdiler vede aldığım
    üründen %20 indirim vereceklerini ilettiler. Ben zaten boyle bir ürünü satın almak istesem piyasada çok daha ucuza satın alabilirim. Firmaya ben böyle bir indirimi kabul etmediğimi ve döşetimiş oldugum bütün hatalı ürünlerin
    düzgünleri ile yeniden döşemelerini istediğimi bildirdim. Şu ana kadar bir sonuç alamadım. Seramik alırken çok dikkatli olun. Özellikle Çanakkale Seramik ise. Aynı paraya daha kaliteli ürün alabilirsiniz yada bu kötü kalite ve hizmetteki ürünü çok daha ucuza alabilirsiniz.

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 21:18