ŞİKAYET FORUM HAKKINDA

  ADMİN
  ADMİN
  Admin
  Admin

  Doğum tarihi : : 20/06/80
  İş-Hobi : : Satış Yöneticisi
  İl-ilçe: : İstanbul
  Mesaj Sayısı : 58
  Points : 284
  Kayıt tarihi : 01/07/09
  Yaş : 38

  ŞİKAYET FORUM HAKKINDA Empty ŞİKAYET FORUM HAKKINDA

  Mesaj tarafından ADMİN Bir Salı 20 Nis. 2010 - 4:12

  Dünya üzerinde yaşayıpta haksızlığa uğramayan canlı var mı? Malesef ekolojik sistemin gereği olan güçlü güçsüzü yer mantıgı, aynı zaman da insanlar arasında da güçlü güçsüzü ezer anlayışı olarak hakimdir.Bir çok kez hakkımızın yenildiğini fark etmemize rağmen içimize atar sesimizi çıkartmayız.

  Ancak hakkını yedirten hak yiyen kadar suçludur.Hep söylenilen bir yaygın bir söz vardır; Bu ülke de suçsuzlar suçlular kadar cesur olsa ortada suç diye bişey kalmaz.

  Bir çok alan da hakkımıza, hürriyetimize , onurumuza müdahale edilmektedir.Bu anlam da içimize atmak sorunları çözmediği gibi sorunla içten içe dag gibi büyürler.Bu forumun kuruluş amacı hayatımız da haksızlığa ugradıgımız her alanda sorunları foruma yazarak milyonlar ile paylaşarak ibret alınmasını sağlamak ve toplumu bu konu da bilinçlendirmektir.Şikayet Forum'da yasal uyarılara uymak koşulu ile her türlü şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

  Böylece rahatlamış olacagınızı göreceksiniz.Şikayetlerinizi milyonlar ile paylaşarak, sizin yaşadığınız durumu başka insanların da yaşamasını önleyecek, içinden çıkılmaz gibi görünen sorunlara başka üyelerimizin yardımıyla çözümler bulacaksınız.Hep söylediğimiz bir söz vardır; Avrupa da bu işler böyle değil insanlara saygı var, yere tükürülmüyor, trafik düzenli ve araç sürücüleri bir birine saygılı vs... bu liste uzar da gider.


  Güçlülerin değil ezilenlerin, magdur olanların sesi olmak ümidiyle kurmuş olduğumuz Şikayet Forum tüm üyelerimize sağlık, esenlik ve çözüm getirmesi temennisiyle saygılarımı sunarım.

   Forum Saati Ptsi 22 Nis. 2019 - 18:46