www.sikayetforum.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARAS KARGO ATAŞEHİR ŞUBESİ

dr.yakamoz
    dr.yakamoz

Doğum tarihi : : 25/04/78
    İş-Hobi : : Yönetici-Model Uçak
    İl-ilçe: : İstanbul-Pendik

ARAS KARGO ATAŞEHİR ŞUBESİ Empty ARAS KARGO ATAŞEHİR ŞUBESİ

Mesaj tarafından dr.yakamoz Perş. 29 Tem. 2010 - 21:40

Merhaba arkadaşlar,
    Kargo firmasının görevi nedir? Almış olduğu bir koliyi, zarfı vs. bir adresten diğerine ulaştırmak değil mi? Ayrıca bu işlemi babasının hayrınada yapmazlar.Zart ücreti, zurt ücreti, sigorta ücreti 10 TL değerinde ki bir ürünü 10 Tl taşırlar.Şimdi Ataşehir şubesi Aras kargo şubesinden bahsedeyim.Firma olarak Ataşehir Arasla çalışıyoruz.Ne zaman önemli bir kargomuz gelse şubeyi aradığımız da araçta dağıtımda, aracı aradığımız da ise şubede cevabı alıyoruz.Sonra şubeye gittiğimiz de de yarım saat aramalarına rağmen bulamıyorlar ve kargo yine araçtan çıkıyor.İşimizi gücümüzü bırakıp sokaklar da aras kargo aracı arıyoruz.Şimdi bu adamlara iyi de kardeşim biz bedavaya mı yaptırıyoruz bu işi adam gibi işinizi yapın denmez mi? Tabi ki denir bu kadar ciddiyetsiz, amatör çalışan bir kargo şubesi görmedim.Ben takip edeceksem, ben gidip araçtan teslim alacaksam nerde kaldı sizin kalite politikanız ve hizmet anlayışınız !!!
    Az önce bulamadıkları kargo için aradılar, verdikleri cevap şu : kargonuzu bulamıyoruz, başka bir müşteriye yanlışlıkla teslim etmiş olabiliriz araştırıyoruz...
    Resmen fıkra gibi değil mi?

Forum Saati C.tesi 27 Nis. 2024 - 3:21